Оформлення

Для отримання кредиту чи відкриття кредитної лінії під заставу транспортного засобу (надалі – «ТЗ») Вам потрібно зробити наступні кроки:

1. Відвідати наш офіс для ознайомлення з умовами кредитування та оцінки ТЗ, який надається в заклад. Якщо Вас влаштують оціночна вартість ТЗ, запропонована сума кредиту, процентні ставки та інші умови, підписати:

  • договір про надання фінансового кредиту;
  • договір закладу.

2. Разом з нашим співробітником відвідати нотаріуса з метою нотаріального посвідчення договору закладу, а в разі, якщо ТЗ належить Вам на праві спільної сумісної власності або був набутий подружжям за час шлюбу – заяви про згоду співвласників або чоловіка/дружини на передачу в заклад такого ТЗ.

3. Поставити ТЗ в наше охоронюване приміщення (криту охоронювану стоянку).

4. Отримати суму кредиту готівкою в нашій касі або в банківській установі (на Ваш вибір).

З метою прискорення зазначених процедур рекомендуємо попередньо заповнити та надіслати Online-заявку. Наш оператор зателефонує в зручний для Вас час і відповість на всі запитання. На e-mail (факс) для ознайомлення Вам будуть надіслані зразки договорів. Також Ви зможете попередньо призначити дату та час для отримання кредиту.

Звертаємо Вашу увагу:

  • при оформленні кредиту Вам не потрібно буде ніде чекати в черзі, ми попередньо узгодимо всі дії та відвідування (нотаріус, банк);
  • договори Ви будете підписувати саме в тій редакції, в якій вони будуть Вам попередньо надіслані для ознайомлення.
  • в разі необхідності ми власним транспортом безкоштовно доставимо Вас за вказаною адресою в межах м. Кіровоград.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua