Відповіді на питання

1. Які транспортні засоби (ТЗ) можуть бути надані в заклад для отримання кредиту (відкриття кредитної лінії)?

Кредити надаються під заклад будь-яких ТЗ автомобільного, водного та повітряного транспорту, призначених для перевезення людей або вантажу чи для перевезення і приводу обладнання та механізмів, що виконують спеціальні функції.

  Транспортний засіб, який надається в заклад повинен бути:
 • розмитнений;
 • зареєстрований у відповідному державному реєстрі (для автотранспорту – реєстрація в МРЕВ);
 • технічно справний;
 • не знаходитись під заставою чи забороною на відчуження.

2. Скільки часу потрібно для оформлення та отримання кредиту?

Ви отримаєте кредит протягом 2-х годин в день звернення за умови надання необхідних документів та відповідного ТЗ в заклад.

3. Які потрібні документи для оформлення та отримання кредиту?

Див. Документи

4. Як здійснюється оцінка транспортного засобу та визначається сума кредиту (ліміт кредитної лінії)?

Оцінка виконується нашими кваліфікованими фахівцями шляхом розрахунку ліквідності ТЗ на підставі аналізу ринкової кон’юнктури та з урахуванням його фактичного стану.

У випадку звернення стягнення на предмет закладу додатково виконується незалежна експертна оцінка ТЗ.

Сума кредиту (ліміт кредитної лінії) визначається за домовленістю сторін та може складати до 80 % від ринкової вартості ТЗ.

5. Чи надаєте Ви кредити мешканцям інших регіонів?

Так, нам не важливо де Ви зареєстровані і мешкаєте, але отримати кредит Ви зможете тільки за місцезнаходженням ломбарду.

6. На який максимальний термін можна отримати кредит (відкрити кредитну лінію)?

Ми не обмежуємо термін кредиту за умови своєчасної сплати нарахованих процентів та збереження ринкової вартості (ліквідності) ТЗ.

7. Чи можу я подовжити термін кредиту, що визначений договором?

Так, ми надаємо можливість багаторазової пролонгації терміну користування. Пролонгація на черговий термін здійснюється автоматично в разі сплати процентів за минулий строк. Ви маєте право на 4 автоматичні пролонгації. Подальші подовження терміну користування не обмежуються за умови збереження ринкової вартості (ліквідності) ТЗ або відповідного зменшення суми кредиту (ліміту кредитної лінії).

8. Чи можу я достроково повернути кредит?

Так, Ви маєте можливість без будь-яких санкцій достроково повернути суму кредиту та/або сплатити нараховані за фактичний строк користування кредитом проценти.

9. Які знижки надає ломбард постійним клієнтам?

Для постійних клієнтів діє дисконтна програма, що передбачає покращення умов кредитування в залежності від загальної суми отриманих кредитів, їх кількості та терміну використання. Знижка розраховується автоматично в Вашому Особистому кабінеті. Максимальна знижка – 30 % від звичайної процентної ставки.

10. Як я можу сплачувати проценти та повернути суму кредиту?

  Це можна зробити наступним чином:
 • внесенням готівкових коштів до каси ломбарду (що потребує Вашої явки в наш офіс);
 • перерахуванням безготівкових коштів на наш рахунок в банківській установі (що потребує Вашої явки до найближчого відділення банку або за наявності сервісу «КЛІЄНТ-банк» чи «INTERNET-банк» – з будь-якого ПК).

В індивідуальному порядку ми забезпечимо інкасацію грошових коштів за Вашим місцезнаходженням.

Повний розрахунок поточної заборгованості Ви завжди знайдете в Вашому Особистому кабінеті.

11. Що буде, якщо я не зможу вчасно повернути суму кредиту та/або сплатити проценти ?

За прострочення виконання грошових зобов’язань Ви повинні сплатити пеню за кожний день, коли мало місце таке прострочення виконання. Пеня нараховується згідно умов договору на суму невиконаних вчасно зобов’язань. У випадку несплати пені та невиконання інших зобов’язань за договором ломбард набуває законне право задовольнити свої вимоги за рахунок предмета закладу в обраний ним спосіб, а саме: звернути стягнення на предмет закладу за рішенням суду або на підставі виконавчого напису нотаріуса; прийняти предмет закладу у власність в рахунок виконання забезпеченого зобов’язання; задовольнити свої вимоги за договором шляхом продажу предмета закладу обраній ним третій особі-покупцю або на публічних торгах.

Ми не зацікавлені в відчуженні предмета закладу, тому при виникненні непередбачених обставин просимо Вас завчасно звернутись до ломбарду з метою пошуку взаємоприйнятного рішення.

12. Де знаходиться ТЗ в термін дії кредитного договору та чи має до нього хтось доступ?

В термін дії договору Ваш транспортний засіб зберігається в охоронюваному приміщенні або на критій охоронюваній стоянці, а ми беремо на себе повну матеріальну відповідальність за його схоронність. Доступ будь-кого до ТЗ виключений.

13. Що означає для транспортного засобу «зареєстрований у відповідному державному реєстрі»?

Ломбард приймає в заставу тільки транспортні засоби, що мають свідоцтво про державну реєстрацію, видане відповідним державним органом. Для цього транспортний засіб повинен бути внесений:

 • колісні (гусеничні) – до Єдиного державного реєстру Державтоінспекції (МРЕВ);
 • водні – до Державного суднового реєстру України або Суднової книги України в залежності від типу судна, які веде Укрморрічінспекція;
 • повітряні – до Державного реєстру цивільних повітряних суден, що веде Державіаслужба України.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua