Відповіді на питання

1. Яка нерухомість може бути надана в заставу для отримання кредиту (відкриття кредитної лінії)?

Див. Вимоги розділу «Нерухомість».

2. Скільки часу потрібно для оформлення та отримання кредиту?

Ви отримаєте кредит в день звернення, якщо Вами будуть надані всі необхідні документи.

3. Які потрібні документи для оформлення та отримання кредиту?

Див. Документи.

4. Як здійснюється оцінка нерухомості та визначається сума кредиту (ліміт кредитної лінії)?

Оцінка Предмета застави виконується фахівцями Ломбарду на підставі аналізу ринкової кон’юнктури та з урахуванням його фактичного стану. Необхідність незалежної експертної оцінки визначається сторонами в індивідуальному порядку.

Сума кредиту (ліміт кредитної лінії) визначається за домовленістю сторін та може складати до 60 % від ринкової вартості нерухомого майна.

У випадку звернення стягнення на Предмет застави виконується незалежна експертна оцінка суб’єктами оціночної діяльності, які мають на це право згідно чинного законодавства.

5. Чи надаєте Ви кредити мешканцям інших регіонів?

Так, нам не важливо де Ви зареєстровані і мешкаєте, але кредит Ви зможете отримати тільки за місцезнаходженням ломбарду і Предмет застави повинен знаходитись в адміністративних межах м. Кропивницького.

6. На який максимальний термін можна отримати кредит (відкрити кредитну лінію)?

Кредит надається на строк до 36 календарних місяців з можливістю пролонгації (див. нижче).

7. Чи можу я подовжити термін кредиту, що визначений договором?

Так, ми надаємо можливість багаторазової пролонгації терміну користування. Пролонгація на черговий термін здійснюється в разі сплати процентів за минулий строк. Подальші подовження терміну користування не обмежуються за умови збереження ринкової вартості (ліквідності) нерухомого майна або відповідного зменшення суми кредиту (ліміту кредитної лінії).

8. Чи можу я достроково повернути кредит?

Так, Ви маєте можливість без будь-яких санкцій достроково повернути суму кредиту та/або сплатити нараховані за фактичний строк користування кредитом проценти.

9. Які знижки надає ломбард постійним клієнтам?

Для постійних клієнтів діє дисконтна програма, що передбачає покращення умов кредитування в залежності від загальної суми отриманих кредитів, їх кількості та терміну використання. Знижка розраховується автоматично, Ви можете побачити її в Вашому особистому кабінеті. Максимальна знижка – 30 % від звичайної процентної ставки.

10. Як я можу сплачувати проценти та повернути суму кредиту?

Це можна зробити шляхом внесення готівки або перерахування безготівкових коштів на наш рахунок в банківській установі, що потребує Вашої явки до найближчого відділення банку, а за наявності сервісу «КЛІЄНТ-банк» чи «INTERNET-банк» – з будь-якого ПК.

В індивідуальному порядку ми забезпечимо інкасацію грошових коштів за Вашим місцезнаходженням.

Повний розрахунок поточної заборгованості Ви завжди знайдете в Вашому особистому кабінеті.

11. Що буде, якщо я не зможу вчасно повернути суму кредиту та/або сплатити проценти?

За прострочення виконання грошових зобов’язань Ви повинні сплатити пеню за кожний день, коли мало місце таке прострочення виконання. Пеня нараховується згідно умов договору на суму невиконаних вчасно зобов’язань. У випадку несплати пені та невиконання інших зобов’язань за договором ломбард набуває законне право задовольнити свої вимоги за рахунок предмета іпотеки в обраний ним спосіб, а саме: звернути стягнення на предмет іпотеки за рішенням суду або на підставі виконавчого напису нотаріуса; прийняти предмет іпотеки у власність в рахунок виконання забезпеченого зобов’язання; задовольнити свої вимоги за договором шляхом продажу предмета іпотеки обраній ним третій особі-покупцю.

Ми не зацікавлені в відчуженні предмета іпотеки, тому при виникненні непередбачених обставин просимо Вас завчасно звернутись до ломбарду з метою пошуку взаємоприйнятного рішення.

12. Чи можу я та члени моєї родини користуватись нерухомим майном в той час, коли воно знаходиться під іпотекою?

Так, іпотека є видом забезпечення виконання зобов’язання нерухомим майном, що залишається у володінні і користуванні власника (іпотекодавця).

При цьому іпотекодавець повинен не припускати погіршення стану предмета іпотеки та зменшення його вартості понад норми його звичайного зносу.

Іпотекодавець має право одержувати від предмета іпотеки продукцію і доходи, якщо інше не встановлено іпотечним договором.

13. Чи можу я зробити ремонт квартири під час її знаходження під іпотекою?

Так, Ви можете зробити поточний або капітальний ремонт Вашого майна, але виключно після отримання письмової згоди ломбарду.

Така згода потрібна також, якщо Ви плануєте виконати будь-які дії, пов’язані зі зміною права власності на це майно чи передачею його в оренду (спільну діяльність, лізинг, користування), передачею в наступну іпотеку, добудовою, знищенням, здійсненням перепланування і т. ін.

Ви маєте право заповідати передане в іпотеку нерухоме майно без отримання згоди ломбарду.

14. Чи потрібно страхувати нерухоме майно?

Так, Ви зобов’язані застрахувати нерухоме майно, яке пропонуєте в заставу (іпотеку), в розмірі його ринкової вартості від ризиків випадкового знищення, випадкового пошкодження або псування.

Договір страхування укладається на користь ломбарду, який у разі настання страхового випадку набуває право вимоги до страхової компанії.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua